Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Hizmetler
Ana sayfa

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

iyi kalite çevre test Odaları satış için
iyi kalite çevre test Odaları satış için
Önerdiğiniz enstrümanlar laboratuvar ürünlerimizin test ihtiyaçları için çok uygundur, satış sonrası tüm sorularımıza cevap verebilme konusunda çok sabırlı olup, nasıl çalışacağımıza dair rehberlik ederiz.

—— Div Harish

Çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak istiyoruz.

—— Wojtek Krawczyk

Firmanızın fabrika ve firmalarını ziyaret etmesi için teknik personel çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan mutlu olurum.

—— Manuel Munoz

Ben sohbet şimdi

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
Ofis Şube Grubu Resmi Müşteri Ziyaret Sergi Haida ürün deposu uluslararası iş bölümü Satış Sonrası ekip Haida Fabrikası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : HAIDA
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : $ 5 Million-US$ 10 Million
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
Dongguan merkezli Haida Uluslararası Equipment Co, Ltd. 2004 yılından beri test ekipmanları endüstrisinde profesyonel üretim tecrübesine sahibiz. Haida vizyonu dünya standartlarında test ekipmanı şirketi olmak ve Sadakat, Verimlilik, Tutku, Yaratıcı, Paylaşma, Kalıcılık değerlerine bağlı kalmaktır. Çevre koruma konseptine dayanan Haida, pazardaki yeni değişiklikleri adapte etmek için kendi dönüşümümüzü ve geliştirmemizi sağlamak için ürün yapısını sürekli olarak optimize eder.

 

Test Cihazları için 10 yıldan fazla deneyime sahip olan Haida International Equipment Co, Ltd. Haida profesyonel olarak çeşitli test ekipmanlarının üretim ve satışını yapmaktadır. Ana seri Kağıt ve Paket Test Makineleri (P&P), Üniversal Test Makineleri (UTM), Köpük ve Mobilya ve Optik Test Makineleri (FFO) ve Hızlandırılmış Çevre Test Odası (AES) içerir. Haida, 2007 yılında Mechanical Electric HK Ltd. ile birleşti ve kendi Ar-Ge Merkezimizi kurmak için HK'den Kıdemli Teknisyen Direktörü olarak göreve başladı. Birkaç yıl süren bir çabadan sonra, Haida 2016 yılında yeni yüksek teknoloji işletmesi sertifikası aldı ve endüstrimizi yeni yöne yönlendirmeye başladı.

 

Haida International Equipment Co, Ltd tüm dünyada müşteri ile işbirliği için sabırsızlanıyor.

İletişim bilgileri
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

İlgili kişi: Mr. Mak

Tel: 86-0769-89055588

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)