Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Hizmetler
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
Ana sayfa

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Sertifikalar
Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Sertifikalar
Önerdiğiniz enstrümanlar laboratuvar ürünlerimizin test ihtiyaçları için çok uygundur, satış sonrası tüm sorularımıza cevap verebilme konusunda çok sabırlı olup, nasıl çalışacağımıza dair rehberlik ederiz.

—— Div Harish

Çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak istiyoruz.

—— Wojtek Krawczyk

Firmanızın fabrika ve firmalarını ziyaret etmesi için teknik personel çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan mutlu olurum.

—— Manuel Munoz

Ben sohbet şimdi

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Haida
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 5000000-7000000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Hayda2004 yılında dünya imalat endüstrisinin “silikon vadisi” olan Dongguan Şehrinde kurulmuştur.Kağıt ve ambalaj test cihazları, Mobilya test cihazları, malzeme mekaniği test cihazları, optik ölçüm cihazları gibi test cihazlarının tasarımı, araştırma ve geliştirme, üretim, satış, kalibrasyon ve satış sonrası hizmet veren sertifikalı bir ulusal yüksek teknoloji kuruluştur. çevre güvenilirliği test ekipmanları vb. Tüm personelin ısrarlı çabalarıyla Haida, toplam 60.000 metrekarelik 4 fabrikaya sahipti, 15 şubesi Güney Çin, Kuzey Çin, Doğu Çin, Orta Çin ve Kuzeybatı Çin'i ve 20'den fazla denizaşırı sonra- satış hizmeti siteleri 28.000'den fazla müşteriyle Güneydoğu Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu'yu kapsamaktadır.

 

Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD şirket Profili 0

 

haida factory

Haydaana iş kapsamı, ekipman üretimi, standart dışı ekipman özelleştirmesi, yazılım geliştirme, ölçüm ve bakım danışmanlığı hizmetlerini içerir.Şirket, BV, SGS, TUV gibi uluslararası üne sahip test kuruluşları tarafından ISO9000 sertifikasını ve çoklu sertifikaları geçmiştir ve ürünleri GB, ISO, ASTM, EN, JIS, TAPPI, ISTA, DIN, BS ve diğer yerli ve yabancı standartlara uygundur. .Bu arada, endüstrinin ön saflarında yürümek için Ar-Ge, satış ve ürün rezervinin ürün konseptine bağlı kalmak için büyük miktarda araştırma ve geliştirme fonu yatırdı.Ayrıca Haida, mobilya test standartlarının oluşturulmasına katıldı ve Ulusal kalite denetimi ile ortak olarak CY/T229-2020 endüstri standartlarını hazırladı, Ulusal Kağıt Ürünleri Merkezi ve Dongguan Kalite Test Mobilya Laboratuvarı ile ortaklaşa geliştirilen endüstri test ekipmanı, güvenilirlik laboratuvarını birlikte kurdu birçok tanınmış işletmeyle birlikte ve Guangdong Huangpu Gümrük Teknoloji Merkezi ile tehlikeli eşya paketleme laboratuvarını ortaklaşa kurdu.

Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD şirket Profili 2

 

Hayda"Dünya Klasında Test Cihazları işletmesi olmak" vizyonuna bağlı kalır ve platform yapımına ve yetenek rezervlerine önem verir.150 teknisyen ve 300'den fazla lisans, 5 yüksek lisans ve 3 doktora olmak üzere 630 çalışanı bulunmaktadır.Haida, 2 ulusal buluş patenti ve 100'ün üzerinde faydalı model patenti kazandı, Aynı zamanda, üniversiteler ve araştırma enstitüleri ile 5 endüstri-üniversite-araştırma işbirliği üssü kurdu ve 20'den fazla doktora danışmanını danışman olarak davet etti.

Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD şirket Profili 3

Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD şirket Profili 4

 

 

Geleceğe yönelik olarak Haida, "Müşterilerimize en iyi test ekipmanını teslim etme" misyonunu yerine getirecek ve "Yaratıcılık, Verimlilik, Miras, Tutku ve Kalıcılık" temel değerlerine bağlı kalacaktır.Yeşil, düşük karbonlu ve çevre dostu bir sürdürülebilir kalkınma yolu izleyen Haida, işletmenin dönüşümünü ve yükseltmesini gerçekleştirmek için ürün yapısını sürekli olarak optimize edecektir.Haida'yı ileri teknoloji, mükemmel kalite, yüksek kaliteli hizmet ve kazan-kazan işbirliği ile kapsamlı bir test ekipmanı sağlayıcısı haline getirmek Haida halkının ebedi arayışıdır!

 

Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD şirket Profili 5

İletişim bilgileri
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

İlgili kişi: Ms. Kelly

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)