Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Hizmetler
Ana sayfa

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Sertifikalar
Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Sertifikalar
Önerdiğiniz enstrümanlar laboratuvar ürünlerimizin test ihtiyaçları için çok uygundur, satış sonrası tüm sorularımıza cevap verebilme konusunda çok sabırlı olup, nasıl çalışacağımıza dair rehberlik ederiz.

—— Div Harish

Çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak istiyoruz.

—— Wojtek Krawczyk

Firmanızın fabrika ve firmalarını ziyaret etmesi için teknik personel çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan mutlu olurum.

—— Manuel Munoz

Ben sohbet şimdi

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

1 2 3 4 5 6
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
Sergi uluslararası iş bölümü Haida Fabrikası Haida Şirketi Haida Deposu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Haida
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 5000000-7000000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 80% - 90%

Haida Uluslararası Ekipman Co, Ltd 2004 yılında kuruldu, Test Cihazları için 16 yıldan fazla deneyime sahip olan Çin'in Guangdong Eyaleti, Dongguan şehrinde bulunuyor.Haida, profesyonel olarak çeşitli test ekipmanlarının üretimi ve satışı ile ilgilenmektedir.Ana seriler arasında Kağıt ve Ambalaj Test Makineleri (P&P), Evrensel Test Makineleri (UTM), Köpük ve Mobilya ve Optik Test Makineleri (FFO) ve Hızlandırılmış Ortam Test Odası (AES) bulunur.2007 yılında Haida, Mechanical Electric HK Ltd. ile birleşti ve kendi Ar-Ge Merkezimizi kurmak için HK'den Kıdemli Teknisyen Direktörünü tanıttı.Birkaç yıllık çabanın ardından Haida, 2016 yılında yeni bir yüksek teknoloji kuruluşunun sertifikasını aldı ve sektörümüze yeni bir yön vermeye başladı.

haida factory

Haida Uluslararası Ekipman Co, Ltd misyonumuz, müşterilerimize en iyi test ekipmanını sunmaktır.Teknik olarak Haida, 4 ana bağımsız Ar-Ge, Üretim, Pazarlama ve Satış, Ölçüm ve Kalibrasyon sistemine sahiptir;4 üretim ve araştırma temeli; danışman olarak 10 doktora danışmanı;10'dan fazla yüksek teknoloji ürünü;50'den fazla ürün patenti ve 300'den fazla personel.Haida ürünleri uluslararası standartları (ISO, JIS, ASTM, EN…) karşılar ve Fabrikalar, Araştırma Enstitüleri, Kalite Kontrol Enstitüleri, Üniversiteler vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılır. Servis için Guangdong, Jiangsu, Fujian, Jiangxi, Chongqing'de şubelerimiz var. Çin'deki Hunan, Guangxi, Tianjin, Shandong ve dünya çapında Hindistan, Malezya ve Singapur, Pakistan, Tayland, Türkiye, Birleşik Krallık, Vietnam, Bengal'in 7 acentesi profesyonel ve zamanında hizmet vermektedir.

 

Haida Uluslararası Ekipman Co, Ltd vizyon dünya standartlarında test ekipmanı işletmesi olmak ve Yaratıcı, Verimlilik, Miras, Tutku, Sebat değerlerine bağlı kalmaktır.Çevre koruma konseptine dayanan Haida, kendi dönüşümümüzü gerçekleştirmek için ürün yapısını sürekli olarak optimize eder ve pazarlardaki yeni değişiklikleri uyarlamak için yükseltme yapar.

 

Haida Uluslararası Ekipman Co, Ltd tüm dünyadaki müşterilerle işbirliğini dört gözle bekliyor.

İletişim bilgileri
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

İlgili kişi: Mr. Mak

Tel: 13662707979

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)