Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Hizmetler
Ana sayfa

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

iyi kalite çevre test Odaları satış için
iyi kalite çevre test Odaları satış için
Önerdiğiniz enstrümanlar laboratuvar ürünlerimizin test ihtiyaçları için çok uygundur, satış sonrası tüm sorularımıza cevap verebilme konusunda çok sabırlı olup, nasıl çalışacağımıza dair rehberlik ederiz.

—— Div Harish

Çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak istiyoruz.

—— Wojtek Krawczyk

Firmanızın fabrika ve firmalarını ziyaret etmesi için teknik personel çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan mutlu olurum.

—— Manuel Munoz

Ben sohbet şimdi

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
Ofis Şube Grubu Resmi Müşteri Ziyaret Sergi Haida ürün deposu uluslararası iş bölümü Satış Sonrası ekip Haida Fabrikası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : HAIDA
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : $ 5 Million-US$ 10 Million
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%

Haida Uluslararası Equipment Co, Ltd in2004 kuruldu, Dongguan şehrinde bulunan, Guangdong Eyaleti, Çin, kim Test Cihazları için fazla 10 yıllık deneyime sahiptir. Haida profesyonel üretim ve test ekipmanları çeşitli satış yapmaktadır. Ana seriler arasında Kağıt ve Paket Test Makineleri (P&P), Üniversal Test Makineleri (UTM), Köpük ve Mobilya ve Optik Test Makineleri (FFO) ve Hızlandırılmış Çevre Test Odası (AES) bulunmaktadır. 2007 yılında Haida, Mekanik Elektrik HK Ltd. ile birleşti ve kendi Ar-Ge Merkezimizi kurmak için HK'den Kıdemli Teknisyen Direktörü tanıttı. Birkaç yıl çalıştıktan sonra Haida, 2016 yılında yeni yüksek teknoloji kuruluşunun sertifikasını aldı ve sektörümüzü yeni yönde yönlendirmeye başladı.

Haida Uluslararası Equipment Co, Ltd misyonu müşterilerimize en iyi test ekipmanları teslim olduğunu. Teknik olarak Haida, Ar-Ge, Üretim, Pazarlama ve Satış, Ölçüm ve Kalibrasyon olmak üzere 4 ana bağımsız sisteme sahiptir; 4 temel üretim ve araştırma, danışman olarak 10 doktora danışmanı; 10'dan fazla Yüksek teknoloji ürünü; 50'den fazla ürün patenti ve 300'den fazla personel. Haida ürünleri uluslararası standartları (ISO, JIS, ASTM, EN…) karşılamak ve fieldof Fabrikalar, Araştırma Enstitüleri, Kalite Kontrol Enstitüleri, Üniversiteler, vb yaygın olarak kullanılan Hizmet için, biz Guangdong, Jiangsu, Fujian, Jiangxi, Chongqing, şubeleri var Hunan, Guangxi, Tianjin, Çin'de Shandong ve Hindistan ve Malezya, Singapur ve Singapur, Pakistan, Tayland, Türkiye, UnitedKingdom, Vietnam, Bengal 7 ajanları profesyonel ve zamanında hizmet sunmak için dünya üzerinde.

Haida International Equipment Co, Ltd vizyonu dünya standartlarında test ekipmanları girişimci olmak ve Yaratıcı, Verimlilik, Kalıtım, Tutku, Sebat değerlerine bağlı kalmaktır. Çevre koruma konseptine dayanan Haida, pazarlardaki yeni değişiklikleri uyarlamak için kendi dönüşümümüzü ve yükseltmemizi sağlamak için ürün yapısını sürekli olarak optimize eder.

 

Haida Uluslararası Equipment Co, Ltd tüm dünyada müşteri ile işbirliği için sabırsızlanıyor.

İletişim bilgileri
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

İlgili kişi: Mr. Mak

Tel: 13662707979

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)