Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Hizmetler
Ana sayfa

Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Fabrika turu

Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Sertifikalar
Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Sertifikalar
Önerdiğiniz enstrümanlar laboratuvar ürünlerimizin test ihtiyaçları için çok uygundur, satış sonrası tüm sorularımıza cevap verebilme konusunda çok sabırlı olup, nasıl çalışacağımıza dair rehberlik ederiz.

—— Div Harish

Çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak istiyoruz.

—— Wojtek Krawczyk

Firmanızın fabrika ve firmalarını ziyaret etmesi için teknik personel çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan mutlu olurum.

—— Manuel Munoz

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
Teknik Seminerler
Laboratuvar
Bitmiş ürün kalite kontrolü
Ürün Parçaları Malzeme Üretimi ve İşleme
Kalite kontrol
Ürün Parçaları Malzeme Kalite Kontrol
Fabrika Envanteri
Fabrika

Teknik Seminerler

Her bir teknoloji, her bir ürün, biz test standartlarını karşılamak için, ürününüzün laboratuvar test gereksinimleriniz için en uygun olanı üretmeye devam etmek için tekrarlanan tartışmalardan sonrayız.

Laboratuvar

Müşteri bilgisi ile ürünlerimizin gerçek bilgilerini pratik edin.

Bitmiş ürün kalite kontrolü

Ürün müşteriye teslim edilmeden önce kalite kontrol ve teknik izleme yapılmalıdır. Müşteriye sunulan her ekipman parçası test edilir.

Ürün Parçaları Malzeme Üretimi ve İşleme

Enstrümanın parçalarını kendimiz üretiyoruz ve ihtiyaç duyulan veya eksik olan parçaları hızlı bir şekilde eşleştirmek için ekipman ve parçalar arasındaki maksimum adaptasyona ulaşmak için çalışıyoruz.

Kalite kontrol

Standart test için aletleri çalıştırın.

Ürün Parçaları Malzeme Kalite Kontrol

Hem kendimiz hem de satın alınan parçalar tarafından üretilen parçalar üzerinde kalite kontrolü yapıyoruz.

Fabrika Envanteri

Haida, teslimat döneminde zamanında yeterli stok, teslimat var.

Fabrika

Haida, 4 ana bağımsız AR-GE, Üretim, Pazarlama ve Satış, Ölçüm ve Kalibrasyon sistemine sahiptir; 4 üretim ve araştırma temeli; Danışman olarak 10 doktora sorumlusu; fırın 10 ürün Yüksek teknoloji ürünü; 50'den fazla ürün ve 300 çalışanı bulunmaktadır.

1 2 3
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Dongguan Haida Equipment Co.,LTD
CE
ISO
CE

CE

ISO

CE

 • Üretim hattı
  Haida Uluslararası Equipment Co, Ltd

  Haida profesyonel üretim ve test ekipmanları çeşitli satış yapmaktadır. Ana seriler arasında Kağıt ve Paket Test Makineleri (P&P), Üniversal Test Makineleri (UTM), Köpük ve Mobilya ve Optik Test Makineleri (FFO) ve Hızlandırılmış Çevre Test Odası (AES) bulunmaktadır. 2007 yılında Haida, Mekanik Elektrik HK Ltd. ile birleşti ve kendi Ar-Ge Merkezimizi kurmak için HK'den Kıdemli Teknisyen Direktörü tanıttı.

  Misyonumuz müşterilerimize en iyi test ekipmanlarını sunmaktır. Teknik olarak Haida'nın Ar-Ge, Üretim, Pazarlama ve Satış, Ölçüm ve Kalibrasyon olmak üzere 4 bağımsız bağımsız sistemi vardır; 4 temel üretim ve araştırma, danışman olarak 10 doktora danışmanı; 10'dan fazla ürün Yüksek teknoloji ürünleri; 50'den fazla ürün patentleri ve 300'den fazla personel.

 • OEM / ODM

  Haida International Equipment Co., Ltd:

   

  Haida ürünleri, kağıt ürünleri, ambalaj, mürekkep baskısı, yapışkan bantlar, çantalar, ayakkabılar, deri ürünleri, çevre, oyuncaklar, bebek ürünleri, donanım, elektronik ürünler, plastik ürünler, kauçuk ürünler ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve hepsi için geçerlidir. bilimsel araştırma birimleri, kalite kontrol kurumları ve akademik alanlar.Ürünlerimiz UL, ASTM, JIS, GB, SO, TAPPI, EN, DIN, BS ve diğer yerel ve uluslararası standartlara uygundur.

   

  Dongguan Haida Equipment Co.,LTD fabrika üretim hattı 0

 • Ar-Ge
  Ar-Ge Profili

  Ar-Ge (ISO 9001: 2000; ISO 9001: 2008; QS-9000; ISO 14001: 2004; CE, SGS, SMC, CMC, CPA, CE, CMA, IMC)

İletişim bilgileri
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

İlgili kişi: Mr. Mak

Tel: 13662707979

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)