Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Hizmetler
Ana sayfa ÜrünlerPaket test cihazları

ASTM D6055 paket test etme donanımları, sıkıştırma Tester sıkma PLC kontrol paketi

iyi kalite çevre test Odaları satış için
iyi kalite çevre test Odaları satış için
Önerdiğiniz enstrümanlar laboratuvar ürünlerimizin test ihtiyaçları için çok uygundur, satış sonrası tüm sorularımıza cevap verebilme konusunda çok sabırlı olup, nasıl çalışacağımıza dair rehberlik ederiz.

—— Div Harish

Çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak istiyoruz.

—— Wojtek Krawczyk

Firmanızın fabrika ve firmalarını ziyaret etmesi için teknik personel çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan mutlu olurum.

—— Manuel Munoz

Ben sohbet şimdi

ASTM D6055 paket test etme donanımları, sıkıştırma Tester sıkma PLC kontrol paketi

Çin ASTM D6055 paket test etme donanımları, sıkıştırma Tester sıkma PLC kontrol paketi Tedarikçi

Büyük resim :  ASTM D6055 paket test etme donanımları, sıkıştırma Tester sıkma PLC kontrol paketi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: HAIDA
Sertifika: ISO 9001:2000; ISO 9001:2008; QS-9000; ISO 14001:2004; CE, , SMC, CMC, CPA, CE,CMA,IMC
Model numarası: HD-A534

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Her reçine elyaf ve PP film ile korunan ayarlayın, sonra işlemi adam ile güçlü ahşap durumda içine k
Teslim süresi: sipariş onaylandıktan sonra 20 gün
Ödeme koşulları: Emanet L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, nakit,
Yetenek temini: Ay Haida başına 300 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Sıkma kuvveti: 1T renk: İsteğe bağlı
çözüm: 1 / 100,000 Test Alanı (U x G x Y): 100x 100 x 100 cm
Hız testi: 10 ± 3 mm / dak ağırlık: yaklaşık 300kg
güç: 1 #, 220V / 50HZ

ASTM D6055 Paket Test Cihazları, PLC Kontrol Paketi Sıkıştırma Sıkıştırma Test Cihazı

 

Parametreler

 

Sıkma kuvveti

1T

renk

isteğe bağlı

çözüm

1 / 100,000

Test Alanı (U x G x Y)

100x 100 x 100 cm

Hız testi

10 ± 3 mm / dak

Ağırlık

yaklaşık 300kg

Güç

1 #, 220V / 50HZ

 

Özellikler

 

ASTM D6055 PLC Kontrol Paketi Sıkıştırma Sıkıştırma Test Cihazı
1. paket kelepçe test makinesi
2. ASTM D6055'e kadar
3.PLC kontrolü
 

Güvenlik koruması

 

Aşırı yük koruması, aşırı gerilim koruması ve sınırlı konum koruma cihazı

 

Büyük Ürünlerin Kelepçe Sıkıştırma Test Yöntemi

 

1.Before placing the packaged product between platens, verify that the clamp force using the clamp indicator. 1.Paketlenmiş ürünü plakalar arasına yerleştirmeden önce, kelepçe göstergesini kullanarak kelepçe kuvvetinin doğrulandığından emin olun. The indicator should be placed between the axes of the platen articulation points approximately 1/2 way up the platens. Gösterge, merdanelerin artikülasyon noktalarının eksenleri arasında, merdanelerin yaklaşık 1/2 katı kadar yerleştirilmelidir.

2.Ürün her sıkıştırıldığında, kuvvet en az 15 saniye uygulanmalı ve 1 dakikayı geçmemelidir.

3.ASTM D6055 PLC Control Package Clamping Compression Testing Machine Apply the clamp force on the sample with the platens resting on the floor and the front edge of the platens flush with the front of the package (see flush platen photo 4). 3.ASTM D6055 PLC Kontrol Paketi Sıkıştırma Sıkıştırma Test Cihazı Numuneye kelepçe kuvvetini, plakalar zemine ve plakaların ön kenarına paketin ön tarafı ile aynı hizada olacak şekilde uygulayın (bkz. Yıkama plakası fotoğrafı 4). If the package is too large for the clamps to be flush to front edge (ie, large refrigerator, tractor etc.), clamp as close to the edge as possible. Paket, kelepçelerin ön kenara (yani büyük buzdolabı, traktör vb.) Hizalanması için çok büyükse, kenara mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

4. Ürünü yıkama yönünde toplam 10 kez klempleyin.

5. Apply the clamp force on the packaged product with the platens in a 6×6 inch(15.2x15.2cm) offset position(see fig 5 ). 5. Merdaneleri 6 x 6 inç (15,2x15,2 cm) ofset konumunda olacak şekilde paketlenmiş ürüne kelepçe kuvveti uygulayın (bkz. Şekil 5). Both the horizontal and vertical offset dimensions are measured at the front bottom corner of the platen. Hem yatay hem de dikey ofset boyutları, plakanın ön alt köşesinde ölçülür. If the package is too large for the clamp to be positioned 6-inches from the front edge (ie, large refrigerator, tractor etc.), clamp as close to this position as possible. Ambalaj, kelepçenin ön kenardan 6 inç (yani büyük buzdolabı, traktör vb.) İçin yerleştirilemeyecek kadar büyükse, bu konuma mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

1)Exception number 1: for large products with an obvious, visible external skid(see fig 6), offset clamp testing is not conducted if the product does not extend beyond any part of the skid and there is some form of handling graphic or note that indicates to clamp only from the skid. 1) İstisna numarası 1: Açık, görünür bir dış kızağı olan büyük ürünler için (bkz. Şekil 6), ürün kızağın herhangi bir kısmının ötesine geçmiyorsa ve bir tür taşıma grafiği veya notu varsa ofset kelepçe testi yapılmaz. bu sadece kızaktan tutturulduğunu gösterir. If there is no graphic or not indicating this or there is some overhang beyond the skid, then the entire clamp test protocol is conducted. Herhangi bir grafik yoksa veya bunu göstermiyorsa veya kızağın ötesinde bir çıkıntı varsa, tüm kelepçe test protokolü gerçekleştirilir.

2) İstisna numarası 2: Ürün yüksekliği, normal nakliye yönüne yerleştirildiğinde ≤ 12 inç ise, 6 x6 inç ofset testi yapılmaz.

6. Kelepçeyi 6 x 6 inç ofset konumundayken ürünü toplam 10 kez sıkıştırın.

7. Repeat step 5.2.5 except with a 2 x6 inch offset clamp position. 7. 2 x 6 inç ofset kelepçe konumu hariç 5.2.5 adımını tekrarlayın. The 2 x6 inch offset is similar to the 6 x6 inch offset except the platens are oriented such that they are 2-inches from the floor and 6-inches back from the package's front edge. 2 x6 inç ofset, 6 x6 inç ofsete benzer, ancak plakalar yerden 2 inç ve paketin ön kenarından 6 inç geri olacak şekilde yönlendirilir. If the package is too large for the clamps to be positioned 2-inches from the front edge (ie, large refrigerator, tractor etc.), clamp as close to this position as possible. Paket, kelepçelerin ön kenardan 2 inç (yani büyük buzdolabı, traktör vb.) İçin yerleştirilemeyecek kadar büyükse, bu konuma mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

8. Ürünün, elleçleme grafiklerinde kelepçe kullanımı için kabul edilebilir olduğu belirtilen diğer tüm kenarlarında deşarj ve ofset kelepçelerini tekrarlayın.

Karar standartlarına göre, testte başarısız olan bir öğe varsa, "Test Hatası İşleme Sayfası" nı öne sürün

 

Parametreler:

 

Sıkma kuvveti:

50-3000kg

Sıkma kurulu boyutu:

1200 x 1200mm

Maksimum sıkıştırma alanı:

1200 x 1200 x 1200 mm

Minimum sıkıştırma alanı:

400 x 1200 x 1200 mm

Sıkıştırma hızı:

5-50 mm'lik / dakika

Yukarı-aşağı alan:

100-600mm, ayarlanabilir, özelleştirilebilir

Boyutlar: 3

810 - 1900 - 2100

Ağırlık:

800 kg

Güç:

380v / 50Hz

Kontrol sistemi:

PLC programlı kontrol

 

Küçük Ürünlerde Kelepçe Sıkıştırma Test Yöntemi

 

Before clamp testing, verify that the clamp for using the clamp force indicator. Kelepçe testinden önce kelepçe kuvveti göstergesini kullanmak için kelepçenin doğru olduğundan emin olun. The indicator should be placed between the axes of the platen articulation points approximately 1/2 way up the platens. Gösterge, merdanelerin artikülasyon noktalarının eksenleri arasında, merdanelerin yaklaşık 1/2 katı kadar yerleştirilmelidir.

Küçük ürünlerin kelepçe sıkıştırma testi sırasında, aşağıda belirtildiği gibi 4 örnek kullanılacaktır.

1. Eğer kenet testi için yönlendirildiğinde (elleçleme grafiklerine dayalı olarak) tek bir numunenin ≤ 24 ”(61 cm) merdanelerine dik olan kenarlar, o zaman 4 örnek gösterildiği gibi bir" yan yana "düzenine yerleştirilmelidir incir 1'e (altta 2 örnek ve üstte 2 örnek)

2. Tek bir numunenin merdanelerine dik olan kenarların kelepçe testi için yönlendirildiğinde,> 24 ”(61 cm) ise, 4 örnek Şekil 2'de gösterildiği gibi bir üst-alt yönde yerleştirilmelidir. 4-yüksek, numunelerden herhangi biri merdanelerin üstünden tamamen yukarıdadır, bu örnek sadece bu yönde kenetlenmeden çıkarılabilir (Şekil 3, bu örnekte testten çıkarılan 4. numune ile kenet testi için hazır olan 3 MHC'yi gösterir)

3 Numuneler her sıkıştırıldığında, kuvvet en az 15 saniye uygulanmalı ve 1 dakikayı geçmemelidir.

4 .Apply the clamp force on the samples with the platens resting on the floor and the samples flush with the front edge of the platens (see fig2). 4. Merdaneler zemine dayanacak şekilde numunelere kelepçe kuvvetini uygulayın ve örnekler merdanelerin ön kenarı ile aynı hizada olacak şekilde uygulayın (bkz. Şekil 2). If the samples are too large for the clamps to be flush to front edge, clamp as close to the edge as possible. Örnekler kelepçelerin ön kenara hizalanması için çok büyükse, kenara mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

5. Ürünü, kelepçeleri düz yönde olacak şekilde toplam 10 kez sıkıştırın.

6.ASTM D6055 PLC Control Package Compression Testing MachineApply the clamp force on the packaged product with the platens in a 2×2 inch offset position(see fig 3). 6.ASTM D6055 PLC Kontrol Paketi Sıkıştırma Test Cihazı Paketlenmiş ürün üzerindeki kelepçe kuvvetini, plakalar 2 × 2 inç ofset konumunda olacak şekilde uygulayın (bkz. Şekil 3). Both the horizontal and vertical offset dimensions are measured at the front bottom corner of the platen. Hem yatay hem de dikey ofset boyutları, plakanın ön alt köşesinde ölçülür. If the package is too large for the clamps to be positioned 2-inches from the front edge, clamp as close to this position as possible. Paket, kelepçelerin ön kenardan 2 inç yerleştirilmesi için çok büyükse, bu konuma mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

7. Kelepçeler ofset konumundayken ürünü toplam 10 kez sıkıştırın.

8. Repeat the flush and 2x2 inch offset camping on all other sides of the product that are identified in the handling graphics as acceptable for clamp handling. 8. Ürünün, işleme grafiklerinde kelepçe kullanımı için kabul edilebilir olarak tanımlanan tüm diğer taraflarında aynı hizada ve 2x2 inçlik ofset kampı tekrarlayın. Please note, depending on the box geometry, you may use both the side-by-side and top-bottom orientation during clamp testing. Kutu geometrisine bağlı olarak, kelepçe testi sırasında hem yan yana hem de yukarıdan aşağıya yönlendirmeyi kullanabileceğinizi lütfen unutmayın.

 

ASTM D6055 paket test etme donanımları, sıkıştırma Tester sıkma PLC kontrol paketiASTM D6055 paket test etme donanımları, sıkıştırma Tester sıkma PLC kontrol paketiASTM D6055 paket test etme donanımları, sıkıştırma Tester sıkma PLC kontrol paketi

İletişim bilgileri
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

İlgili kişi: salesmanager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)