Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Hizmetler
Ana sayfa ÜrünlerPaket test cihazları

Büyük Ürünleri Kelepçe Sıkıştırma Kağıt Test Cihazları Metodu

iyi kalite çevre test Odaları satış için
iyi kalite çevre test Odaları satış için
Önerdiğiniz enstrümanlar laboratuvar ürünlerimizin test ihtiyaçları için çok uygundur, satış sonrası tüm sorularımıza cevap verebilme konusunda çok sabırlı olup, nasıl çalışacağımıza dair rehberlik ederiz.

—— Div Harish

Çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak istiyoruz.

—— Wojtek Krawczyk

Firmanızın fabrika ve firmalarını ziyaret etmesi için teknik personel çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan mutlu olurum.

—— Manuel Munoz

Ben sohbet şimdi

Büyük Ürünleri Kelepçe Sıkıştırma Kağıt Test Cihazları Metodu

Çin Büyük Ürünleri Kelepçe Sıkıştırma Kağıt Test Cihazları Metodu Tedarikçi

Büyük resim :  Büyük Ürünleri Kelepçe Sıkıştırma Kağıt Test Cihazları Metodu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: HAIDA
Sertifika: ISO 9001:2000; ISO 9001:2008; QS-9000; ISO 14001:2004; CE, , SMC, CMC, CPA, CE,CMA,IMC
Model numarası: HD-A534
Güç: Elektrik
Bağlantı noktası: Shenzhen

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: ach reçine elyaf ve PP film, sonra işlemi adam ile güçlü ahşap durumda içine koymak ile korunan ayar
Teslim süresi: sipariş onaylandıktan sonra 20 gün
Ödeme koşulları: Emanet L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, nakit,
Yetenek temini: Ay Haida başına 300 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Maks.: 400 ~ 3000Lb Maksimum numune ağırlığı: 500kg (özelleştirilebilir)
Yük hücresi: En yüksek doğruluk için 4 yük hücresi Kontrol sistemi: Dokunmatik ekran denetleyicisi, Windows 7, RS-232 arayüzü

Büyük Ürünlerin Sıkıştırma Kağıt Test Cihazları Yöntemi

 

Güvenlik koruması
 

Aşırı yük koruması, aşırı gerilim koruması ve sınırlı konum koruma cihazı

 

The clamp testing equipment simulates the process the schnabel car discharge the package, during this process, the clamping force of the both boards will affect the package and cargo. Kelepçe test ekipmanı, schnabel otomobilin paketi boşaltması işlemini simüle eder, bu işlem sırasında her iki kartın sıkıştırma kuvveti paketi ve kargoyu etkileyecektir. And this test is to evaluate the resistance property of the package toward this clamping force. Ve bu test, paketin bu sıkma kuvvetine karşı direnç özelliğini değerlendirmektir.

 

Parametreler
 
madde Açıklama
Max. Maks. Force Güç 400 ~ 3000Lb
Maksimum numune ağırlığı 500kg (özelleştirilebilir)
Yük hücresi En yüksek doğruluk için 4 yük hücresi
Kontrol sistemi Dokunmatik ekran denetleyicisi, Windows 7, RS-232 arayüzü
Motor Panasonic servo motor w / DC değişken hızlı sürücü sistemi, yüksek hassasiyetli mekanik vidalı çubuk
Zorla okuma kgf, Ibf, N, KN, T vb.
Yük hücresi Çözünürlük 1 / 250.000
Yük Hassasiyeti ±% 0,25 dahilinde
Merdanelerin Paralelliği ± 2,5 mm içinde paralel
Sıkma plakası boyutu Yükseklik 48 inç X derinlik 48 inç
Sıkma plakası yüksekliği ayarlanabilir 0 ° 1000mm
Sıkma plakası ayarlanabilir genişlik 200 ° 2000mm
Taban plakası boyutu 2200 X 2100mm
Hız testi 0.25-2.5mm / sn (ISTA 6- SAMS CLUB'a göre)
Yazılım TM 2101
Veri görüntüleme Yük, deplasman, hız, yükleme hızı ve geçen süre
fonksiyon Kelepçe yukarı ve aşağı olabilir
Sıkıştırma plakası gereksinimi Make the two clamping boards flat and non-deform under work condition (2000 Pounds) and make clamping boards' parallel and clamping board and land vertical. İki kenetleme levhasını çalışma koşullarında (2000 Pound) düz ve deforme olmayan hale getirin ve kenetleme levhalarının paralel ve kenetleme levhasını ve araziyi dikey yapın. Clamping board is thicker than 25mm. Kenetleme panosu 25 mm'den daha kalındır.
Güvenlik özellikleri

Menetmek

Aşırı yükleme koruması

Üst ve alt limit anahtarları

Otomatik geri çekmeli yük sensörü

 

Tasarım Standartları

 

ASTM D642, ASTM D6055, Amerikan SEARS kurumsal standardı

 

Büyük Ürünlerin Sıkıştırma Kuvveti Test Yöntemi
 

1.Before placing the packaged product between platens, verify that the clamp force using the clamp indicator. 1.Paketlenmiş ürünü plakalar arasına yerleştirmeden önce, kelepçe göstergesini kullanarak kelepçe kuvvetinin doğrulandığından emin olun. The indicator should be placed between the axes of the platen articulation points approximately 1/2 way up the platens. Gösterge, merdanelerin artikülasyon noktalarının eksenleri arasında, merdanelerin yaklaşık 1/2 katı kadar yerleştirilmelidir.

2.Ürün her sıkıştırıldığında, kuvvet en az 15 saniye uygulanmalı ve 1 dakikayı geçmemelidir.

3. Apply the clamp force on the sample with the platens resting on the floor and the front edge of the platens flush with the front of the package (see flush platen photo 4). 3. Merdaneler zemine ve merdanelerin ön kenarına paketin ön tarafı ile aynı hizada olacak şekilde örnek üzerine kelepçe kuvveti uygulayın (bkz. Düz plaka fotoğraf 4). If the package is too large for the clamps to be flush to front edge (ie, large refrigerator, tractor etc.), clamp as close to the edge as possible. Paket, kelepçelerin ön kenara (yani büyük buzdolabı, traktör vb.) Hizalanması için çok büyükse, kenara mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

4. Ürünü yıkama yönünde toplam 10 kez klempleyin.

5. Apply the clamp force on the packaged product with the platens in a 6×6 inch(15.2x15.2cm) offset position(see fig 5 ). 5. Merdaneleri 6 x 6 inç (15,2x15,2 cm) ofset konumunda olacak şekilde paketlenmiş ürüne kelepçe kuvveti uygulayın (bkz. Şekil 5). Both the horizontal and vertical offset dimensions are measured at the front bottom corner of the platen. Hem yatay hem de dikey ofset boyutları, plakanın ön alt köşesinde ölçülür. If the package is too large for the clamp to be positioned 6-inches from the front edge (ie, large refrigerator, tractor etc.), clamp as close to this position as possible. Ambalaj, kelepçenin ön kenardan 6 inç (yani büyük buzdolabı, traktör vb.) İçin yerleştirilemeyecek kadar büyükse, bu konuma mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

1)Exception number 1: for large products with an obvious, visible external skid(see fig 6), offset clamp testing is not conducted if the product does not extend beyond any part of the skid and there is some form of handling graphic or note that indicates to clamp only from the skid. 1) İstisna numarası 1: Açık, görünür bir dış kızağı olan büyük ürünler için (bkz. Şekil 6), ürün kızağın herhangi bir kısmının ötesine geçmiyorsa ve bir tür taşıma grafiği veya notu varsa ofset kelepçe testi yapılmaz. bu sadece kızaktan tutturulduğunu gösterir. If there is no graphic or not indicating this or there is some overhang beyond the skid, then the entire clamp test protocol is conducted. Herhangi bir grafik yoksa veya bunu göstermiyorsa veya kızağın ötesinde bir çıkıntı varsa, tüm kelepçe test protokolü gerçekleştirilir.

2) İstisna numarası 2: Ürün yüksekliği, normal nakliye yönüne yerleştirildiğinde ≤ 12 inç ise, 6 x6 inç ofset testi yapılmaz.

6. Kelepçeyi 6 x 6 inç ofset konumundayken ürünü toplam 10 kez sıkıştırın.

7. Repeat step 5.2.5 except with a 2 x6 inch offset clamp position. 7. 2 x 6 inç ofset kelepçe konumu hariç 5.2.5 adımını tekrarlayın. The 2 x6 inch offset is similar to the 6 x6 inch offset except the platens are oriented such that they are 2-inches from the floor and 6-inches back from the package's front edge. 2 x6 inç ofset, 6 x6 inç ofsete benzer, ancak plakalar yerden 2 inç ve paketin ön kenarından 6 inç geri olacak şekilde yönlendirilir. If the package is too large for the clamps to be positioned 2-inches from the front edge (ie, large refrigerator, tractor etc.), clamp as close to this position as possible. Paket, kelepçelerin ön kenardan 2 inç (yani büyük buzdolabı, traktör vb.) İçin yerleştirilemeyecek kadar büyükse, bu konuma mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

8. Ürünün, elleçleme grafiklerinde kelepçe kullanımı için kabul edilebilir olduğu belirtilen diğer tüm kenarlarında deşarj ve ofset kelepçelerini tekrarlayın.

Karar standartlarına göre, testte başarısız olan bir öğe varsa, “Test Hatası İşleme Sayfası

 

Küçük Ürünlerde Kelepçe Sıkıştırma Test Yöntemi
 

Before clamp testing, verify that the clamp for using the clamp force indicator. Kelepçe testinden önce kelepçe kuvveti göstergesini kullanmak için kelepçenin doğru olduğundan emin olun. The indicator should be placed between the axes of the platen articulation points approximately 1/2 way up the platens. Gösterge, merdanelerin artikülasyon noktalarının eksenleri arasında, merdanelerin yaklaşık 1/2 katı kadar yerleştirilmelidir.

Küçük ürünlerin kelepçe sıkıştırma testi sırasında, aşağıda belirtildiği gibi 4 örnek kullanılacaktır.

1. Eğer kenet testi için yönlendirildiğinde (elleçleme grafiklerine dayalı olarak) tek bir numunenin ≤ 24 ”(61 cm) merdanelerine dik olan kenarlar, o zaman 4 örnek gösterildiği gibi bir" yan yana "düzenine yerleştirilmelidir incir 1'e (altta 2 örnek ve üstte 2 örnek)

2. Tek bir numunenin merdanelerine dik olan kenarların kelepçe testi için yönlendirildiğinde,> 24 ”(61 cm) ise, 4 örnek Şekil 2'de gösterildiği gibi bir üst-alt yönde yerleştirilmelidir. 4-yüksek, numunelerden herhangi biri merdanelerin üstünden tamamen yukarıdadır, bu örnek sadece bu yönde kenetlenmeden çıkarılabilir (Şekil 3, bu örnekte testten çıkarılan 4. numune ile kenet testi için hazır olan 3 MHC'yi gösterir)

3 Numuneler her sıkıştırıldığında, kuvvet en az 15 saniye uygulanmalı ve 1 dakikayı geçmemelidir.

4 .Apply the clamp force on the samples with the platens resting on the floor and the samples flush with the front edge of the platens (see fig2). 4. Merdaneler zemine dayanacak şekilde numunelere kelepçe kuvvetini uygulayın ve örnekler merdanelerin ön kenarı ile aynı hizada olacak şekilde uygulayın (bkz. Şekil 2). If the samples are too large for the clamps to be flush to front edge, clamp as close to the edge as possible. Örnekler kelepçelerin ön kenara hizalanması için çok büyükse, kenara mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

5. Ürünü, kelepçeleri düz yönde olacak şekilde toplam 10 kez sıkıştırın.

6. Apply the clamp force on the packaged product with the platens in a 2×2 inch offset position(see fig 3). 6. Merdaneleri 2 × 2 inç ofset konumundayken paketlenmiş ürüne kelepçe kuvveti uygulayın (bkz. Şekil 3). Both the horizontal and vertical offset dimensions are measured at the front bottom corner of the platen. Hem yatay hem de dikey ofset boyutları, plakanın ön alt köşesinde ölçülür. If the package is too large for the clamps to be positioned 2-inches from the front edge, clamp as close to this position as possible. Paket, kelepçelerin ön kenardan 2 inç yerleştirilmesi için çok büyükse, bu konuma mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

7. Kelepçeler ofset konumundayken ürünü toplam 10 kez sıkıştırın.

8. Repeat the flush and 2x2 inch offset camping on all other sides of the product that are identified in the handling graphics as acceptable for clamp handling. 8. Ürünün, işleme grafiklerinde kelepçe kullanımı için kabul edilebilir olarak tanımlanan tüm diğer taraflarında aynı hizada ve 2x2 inçlik ofset kampı tekrarlayın. Please note, depending on the box geometry, you may use both the side-by-side and top-bottom orientation during clamp testing. Kutu geometrisine bağlı olarak, kelepçe testi sırasında hem yan yana hem de yukarıdan aşağıya yönlendirmeyi kullanabileceğinizi lütfen unutmayın.

 

Büyük Ürünleri Kelepçe Sıkıştırma Kağıt Test Cihazları Metodu

İletişim bilgileri
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

İlgili kişi: salesmanager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)