Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Hizmetler
Ana sayfa ÜrünlerKağıt test etme aletleri

Oluklu kağıt Kurulu için 4 Nokta Bükme Sertlik Kağıt Test Cihazları

Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Sertifikalar
Çin Dongguan Haida Equipment Co.,LTD Sertifikalar
Önerdiğiniz enstrümanlar laboratuvar ürünlerimizin test ihtiyaçları için çok uygundur, satış sonrası tüm sorularımıza cevap verebilme konusunda çok sabırlı olup, nasıl çalışacağımıza dair rehberlik ederiz.

—— Div Harish

Çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak istiyoruz.

—— Wojtek Krawczyk

Firmanızın fabrika ve firmalarını ziyaret etmesi için teknik personel çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan mutlu olurum.

—— Manuel Munoz

Ben sohbet şimdi

Oluklu kağıt Kurulu için 4 Nokta Bükme Sertlik Kağıt Test Cihazları

4 Point Bending Stiffness Paper Testing Equipments For Corrugated Paper Board
4 Point Bending Stiffness Paper Testing Equipments For Corrugated Paper Board 4 Point Bending Stiffness Paper Testing Equipments For Corrugated Paper Board 4 Point Bending Stiffness Paper Testing Equipments For Corrugated Paper Board 4 Point Bending Stiffness Paper Testing Equipments For Corrugated Paper Board

Büyük resim :  Oluklu kağıt Kurulu için 4 Nokta Bükme Sertlik Kağıt Test Cihazları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: HAIDA
Sertifika: ISO 9001:2000; ISO 9001:2008; QS-9000; ISO 14001:2004; CE, , SMC, CMC, CPA, CE,CMA,IMC
Model numarası: HD-A544
Güç: Elektrik
Bağlantı noktası: Shenzhen

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: ach reçine elyaf ve PP film, sonra işlemi adam ile güçlü ahşap durumda içine koymak ile korunan ayar
Teslim süresi: sipariş onaylandıktan sonra 20 gün
Ödeme koşulları: Emanet L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, nakit,
Yetenek temini: Ay Haida başına 300 setleri
Detaylı ürün tanımı
kullanım: karton esneklik test makinesi Maksimum numune genişliği: 100 mm
Voltaj: 110 / 220V AC, 250W Sıkıştırılmış hava: 6 kg / cm2
model: HD-A544 güç: Elektronik
Vurgulamak:

paper tensile strength tester

,

paper testing machine

Oluklu Mukavva İçin 4 Nokta Bükme Sertliği Kağıt Test Cihazları

 

 

Ürün Özellikleri:

 1. Bu test cihazı, elastik deformasyon bölgesinde test parçası teklifinin bükülmeye karşı direncini ölçmektir.
 2. Test cihazı oluklu kağıt tahtası için uygundur (Flüt A, B, C, D & E)
 3. Hassas bir sensör, ekrandaki ekranın bükülmesinin neden olduğu doğrusal sapmayı ölçer ve iletişim portu üzerinden hesaplama için mikro işlemciye gönderir.
 4. Dönüştürücünün otomatik sıfır ayar noktası, kağıt kartının çeşitli kalınlığını dengeler.
 5. Length of paper board is adjustable from 50 to 300 mm. Kağıt kartının uzunluğu 50 ila 300 mm arasında ayarlanabilir. Make use of a stepping motor ,left/right turn ball screw, the change of paper board length is much easier , the required length can be set and automatically done by the machine. Bir step motor, sola / sağa dönüşlü vidalı mil kullanın, kağıt tahtası uzunluğunun değiştirilmesi çok daha kolaydır, gerekli uzunluk makine tarafından otomatik olarak ayarlanabilir ve yapılabilir.

Ürün avantajları:

 1. Since we are using pneumatic clamping plate to fix the test board, small warp, twist or curl of the board is no longer a problem in the test. Test kartını sabitlemek için pnömatik sıkıştırma plakası kullandığımızdan, kartın küçük çözgü, bükülme veya kıvrılması artık testte bir problem değildir. This is also the reason to choose 4-point bending method to test the paper stiffness instead of other methods such as 2 point and 3 point bending. Kağıt sertliğini test etmek için 2 nokta ve 3 nokta bükme gibi diğer yöntemler yerine 4 nokta bükme yöntemini seçmenin nedeni de budur.
 2. Length of the test board is one of the critical factor to affect the test result, HD-A546 give you an automatic solution. Test kartının uzunluğu test sonucunu etkileyen kritik faktörlerden biridir, HD-A546 size otomatik bir çözüm sunar. Operator use one button to widen or shorten the opening gap between the clamping plate, when your designated width approach, data can automatically write into the computer for calculation, accuracy up to 0.1mm Operatör, belirlenmiş genişlik yaklaşımınız olduğunda, sıkıştırma için veriler otomatik olarak bilgisayara yazılabilir, 0,1 mm'ye kadar doğruluk, sıkıştırma plakası arasındaki açıklığı genişletmek veya kısaltmak için bir düğme kullanır
 3. Use non contact device to measure the deflection of the paper board, this can eliminate any un-expected loading onto the paper board such as spring load or weight of the measuring probe. Kağıt kartının sapmasını ölçmek için temassız bir cihaz kullanın; bu, kağıt kartına yay yükü veya ölçüm probunun ağırlığı gibi beklenmedik yüklemeleri ortadan kaldırabilir. The new feature of HD-A546 increases the credibility of the test result. HD-A546'nın yeni özelliği test sonucunun güvenilirliğini artırır.
 4. No matter the thickness of the samples, HD-A546 equipped with an intelligent detector to get the zero reference point. Numunelerin kalınlığı ne olursa olsun, sıfır referans noktasını elde etmek için akıllı bir dedektör ile donatılmış HD-A546. Test becomes more convenience. Test daha kolay hale gelir.
 5. The test report prints out use conventional office printer. Test raporu çıktıları geleneksel ofis yazıcısı kullanır. Thermal paper no longer use. Termal kağıt artık kullanılmıyor. Text and graphic printed on the thermal paper can not last long, it will fade out when time pass. Termal kağıda basılan metin ve grafik uzun süre dayanamaz, zaman geçtikçe kaybolur. Therefore use common typing paper let the file keep much longer. Bu nedenle ortak yazma kağıdı kullanarak dosyanın daha uzun süre kalmasını sağlayın.
 6. Bu test yöntemindeki kesme kuvveti (bir belirsizlikten biri), sıkıştırma plakasına özel mekanizma uygulanarak aşılmıştır.

 

Paper board 4 point bending stiffness testing machine.jpg

 

 

Test standardı: ISO 5628

 

Ana parametreler:

 

Maksimum örnek genişliği: 100 mm
Önceden hazırlanmış kontrol ağırlığı seti:

20g x 4 adet

50g x 4 adet

100g x 4 adet

300g x 2 adet

Voltaj: 110 / 220V AC, 250W
Sıkıştırılmış hava: 6 kg / cm2

 

 

Oluklu kağıt Kurulu için 4 Nokta Bükme Sertlik Kağıt Test Cihazları 1

 

İletişim bilgileri
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

İlgili kişi: salesmanager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)