Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Hizmetler
Ana sayfa ÜrünlerKağıt test etme aletleri

Mikrobilgisayar Kontrol Masaüstü Kağıt Test Cihazları Elektrik

iyi kalite çevre test Odaları satış için
iyi kalite çevre test Odaları satış için
Önerdiğiniz enstrümanlar laboratuvar ürünlerimizin test ihtiyaçları için çok uygundur, satış sonrası tüm sorularımıza cevap verebilme konusunda çok sabırlı olup, nasıl çalışacağımıza dair rehberlik ederiz.

—— Div Harish

Çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak istiyoruz.

—— Wojtek Krawczyk

Firmanızın fabrika ve firmalarını ziyaret etmesi için teknik personel çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan mutlu olurum.

—— Manuel Munoz

Ben sohbet şimdi

Mikrobilgisayar Kontrol Masaüstü Kağıt Test Cihazları Elektrik

Çin Mikrobilgisayar Kontrol Masaüstü Kağıt Test Cihazları Elektrik Tedarikçi
Mikrobilgisayar Kontrol Masaüstü Kağıt Test Cihazları Elektrik Tedarikçi Mikrobilgisayar Kontrol Masaüstü Kağıt Test Cihazları Elektrik Tedarikçi Mikrobilgisayar Kontrol Masaüstü Kağıt Test Cihazları Elektrik Tedarikçi

Büyük resim :  Mikrobilgisayar Kontrol Masaüstü Kağıt Test Cihazları Elektrik

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin guangdong
Marka adı: HAIDA
Model numarası: HD-A544

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 set
Fiyat: USD5000-10000/set
Ambalaj bilgileri: Her set kağıt tahta 4 nokta eğilme sertliği test makinesi reçine elyaf ve PP film ile korunmaktadır,
Teslim süresi: 15 Gün Sonra Sipariş
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 300set/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Sıkıştırılmış hava: 6 kg / cm2 üretici: Guangdong Çin (anakara)
fonksiyon: eğilme sertliği deneyi kullanım: Kağıt tahtası 4 nokta bükme sertliği test makinesi
renk: Gri güç: Elektrik

Mikrobilgisayar Kontrolü Masaüstü Kağıt Test Cihazları Elektrik Gücü
 
Ürün Açıklaması
On the four-point bending test, bending length is one of the more important factors affecting test results, for this reason on the issue took an automation solution. Dört noktalı bükme testinde, bükme uzunluğu test sonuçlarını etkileyen en önemli faktörlerden biridir, bu nedenle bu konuda bir otomasyon çözümü almıştır. Instrument operators only need to use a key, can cause the gap between two clamping surface becomes large or small, when has reached a suitable location, operation within the data into the computer program automatically precision can reach 0.1 mm. Enstrüman operatörleri sadece bir anahtar kullanmalıdır, iki sıkma yüzeyi arasındaki boşluğun büyüyüp küçülmesine neden olabilir, uygun bir konuma ulaşıldığında, bilgisayar programı içerisindeki verilerdeki işlem otomatik olarak hassas 0.1 mm'ye ulaşabilir.
 

1. Ürün avantajları:

1. Since we are using pneumatic clamping plate to fix the test board, small warp, twist or curl of the board is no longer a problem in the test. 1. Test kartını sabitlemek için pnömatik sıkıştırma plakası kullandığımızdan, küçük çözgü, büküm veya bord kıvrımı artık testte bir sorun oluşturmaz. This is also the reason to choose 4-point bending method to test the paper stiffness instead of other methods such as 2 point and 3 point bending. Kağıt sertliğini test etmek için 2 nokta ve 3 nokta bükme gibi diğer yöntemler yerine 4 nokta bükme yöntemini seçmenin nedeni de budur.

2. Length of the test board is one of the critical factor to affect the test result, HD-A544 give you an automatic solution. 2. Test kartının uzunluğu, test sonucunu etkileyen kritik faktörlerden biridir, HD-A544 size otomatik bir çözüm sunar. Operator use one button to widen or shorten the opening gap between the clamping plate, when your designated width approach, data can automatically write into the computer for calculation, accuracy up to 0.1mm Operatör, belirlenen genişlik yaklaşımınız olduğunda, sıkıştırma için veriler otomatik olarak bilgisayara yazılabilir, 0,1 mm'ye kadar doğruluk, sıkıştırma plakası arasındaki açıklığı genişletmek veya kısaltmak için bir düğme kullanır

3. Use non contact device to measure the deflection of the paper board, this can eliminate any un-expected loading onto the paper board such as spring load or weight of the measuring probe. 3. Kağıt kartının sapmasını ölçmek için temassız aygıt kullanın; bu, kağıt kartına yay yükü veya ölçüm probunun ağırlığı gibi beklenmedik yüklemeleri ortadan kaldırabilir. The new feature of HD-A544 increases the credibility of the test result. HD-A544'ün yeni özelliği test sonucunun güvenilirliğini artırır.

4. No matter the thickness of the samples, HD-A544 equipped with an intelligent detector to get the zero reference point. 4. Numunelerin kalınlığı ne olursa olsun, sıfır referans noktasını elde etmek için akıllı bir dedektör ile donatılmış HD-A544. Test becomes more convenience. Test daha kolay hale gelir.

5. The test report prints out use conventional office printer. 5. Test raporu yazdırılırsa, geleneksel ofis yazıcısı kullanılır. Thermal paper no longer use. Termal kağıt artık kullanılmıyor. Text and graphic printed on the thermal paper can not last long, it will fade out when time pass. Termal kağıda basılan metin ve grafik uzun süre dayanamaz, zaman geçtikçe kaybolur. Therefore use common typing paper let the file keep much longer. Bu nedenle ortak yazma kağıdı kullanarak dosyanın daha uzun süre kalmasını sağlayın.

6. Bu test yöntemindeki kesme kuvveti (bir belirsizlikten biri), sıkıştırma plakasına özel mekanizma uygulanarak aşılmıştır.

 

1.3 Ürün özellikleri:

1) Bu test cihazı, elastik deformasyon bölgesinde test parçası teklifinin bükülmeye karşı direncini ölçmektir.

2) Test cihazı oluklu kağıt tahtası için uygundur (Flüt A, B, C, D & E)

3) Hassas bir sensör, ekrandaki bükme işleminin neden olduğu doğrusal sapmayı ölçer ve iletişim portu üzerinden hesaplama için mikro işlemciye gönderir.

4) Dönüştürücünün otomatik sıfır ayar noktası, kağıt kartının çeşitli kalınlığını dengeler.

5) Length of paper board is adjustable from 50 to 300 mm. 5) Kağıt kartının uzunluğu 50 ila 300 mm arasında ayarlanabilir. Make use of a stepping motor ,left/right turn ball screw, the change of paper board length is much easier , the required length can be set and automatically done by the machine. Bir step motor, sola / sağa dönüşlü vidalı mil kullanın, kağıt tahtası uzunluğunun değiştirilmesi çok daha kolaydır, gerekli uzunluk makine tarafından otomatik olarak ayarlanabilir ve yapılabilir.

 

Ana parametreler:

 

Tkesin doğruluk

±% 5 dahilinde

Maksimum numune genişliği

100 mm

Pr kümesiecised kontrol ağırlığı sağlanan

20g * 4 adet
50g * 4 adet
100g * 4 adet
300g * 2 adet

Power kaynağı

Tek fazlı, AC 110 / 220V, 250W

Sıkıştırılmış hava

6 kg / cm2

Motor

Panasonic servo motor400W + Sürücü

Dokunmatik ekran

PLC kontrolü, TPC7062kx

Step motor

42BYGH47-1684A

SMC silindiri

MXH10-50

Sonuç Çıktısı

USB Flash Sürücü - Görüntü Dosyasını Yazdır
Sonucun tablo veya grafik sunumu

FDüşük SınırlayıcıValve

M5-4 (FESTO Almanya)

Ölçüm araçları

Lazer Yer Değiştirme Dedektörü
PS temassız cihaz kağıt kurulu sapmasını ölçmek için, bu herhangi bir ortadan kaldırabilir
kağıt kartına beklenmeyen yükleme

Mikrobilgisayar Kontrol Masaüstü Kağıt Test Cihazları ElektrikMikrobilgisayar Kontrol Masaüstü Kağıt Test Cihazları Elektrik
 

İletişim bilgileri
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

İlgili kişi: salesmanager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)