Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Hizmetler
Ana sayfa ÜrünlerPaket test cihazları

PLC Kontrol Paketi Test Cihazları, Karton Kelepçe Kuvvet Test Makinası

iyi kalite çevre test Odaları satış için
iyi kalite çevre test Odaları satış için
Önerdiğiniz enstrümanlar laboratuvar ürünlerimizin test ihtiyaçları için çok uygundur, satış sonrası tüm sorularımıza cevap verebilme konusunda çok sabırlı olup, nasıl çalışacağımıza dair rehberlik ederiz.

—— Div Harish

Çok profesyonel ortaklarsınız ve sizinle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak istiyoruz.

—— Wojtek Krawczyk

Firmanızın fabrika ve firmalarını ziyaret etmesi için teknik personel çok profesyonel ve sabırlı, sanırım sizinle tekrar işbirliği yapmaktan mutlu olurum.

—— Manuel Munoz

Ben sohbet şimdi

PLC Kontrol Paketi Test Cihazları, Karton Kelepçe Kuvvet Test Makinası

Çin PLC Kontrol Paketi Test Cihazları, Karton Kelepçe Kuvvet Test Makinası Tedarikçi

Büyük resim :  PLC Kontrol Paketi Test Cihazları, Karton Kelepçe Kuvvet Test Makinası

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: HAIDA
Sertifika: ISO 9001:2000; ISO 9001:2008; QS-9000; ISO 14001:2004; CE, , SMC, CMC, CPA, CE,CMA,IMC
Model numarası: HD-A535

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Her reçine elyaf ve PP film ile korunan ayarlayın, sonra işlemi adam ile güçlü ahşap durumda içine k
Teslim süresi: sipariş onaylandıktan sonra 20 gün
Ödeme koşulları: Emanet L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, nakit,
Yetenek temini: Ay Haida başına 300 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Maks.: 400 ~ 3000Lb Yük hücresi:: En yüksek doğruluk için 4 yük hücresi
boyutlar: 2000 * 2800 * 2350mm Hız testi:: 50-300mm / dak, sabit hızı ayarla
Kenetleme plakası yükseklik ayarı: 0-1000mm Kontrplak boyutu: H48in * D48in

         PLC Kontrol Paketi Test Cihazları, Karton Kelepçe Kuvveti Testi

 

Ürün Açıklaması:


Paket ve Karton Kelepçe Kuvvet Test Cihazı, ürün paketinin kalitesini artırmak için nakliye ve depolama sürecinde seviye baskısı çekerken ürün paketlerinin sapmalarını ve paketlerin koruyucu kapasitesini ölçmek için tasarlanmıştır.

 

Ana Parametreler

Öğeler Şartname
Örnek şekli paralel boru nakil paketi;
Maksimum test ağırlığı 500KG
Sıkıştırma basıncı 400-3000Lb (ayarlanabilir) basınç, test örneğindeki taşıma şemasına göre ilgili yüzeye uygulanabilir;
Kontrplak boyutu H48in * D48in
Kenetleme plakası yükseklik ayarı 0-1000mm
Kaldırma hızı 50-300mm / dak, sabit hızı ayarla
Serpme plakası genişliği 200-2000mm
boyutlar 2000 * 2800 * 2350mm
Sensör hassasiyeti 1/100000
Ölçüm doğruluğu % 1
Sıkma deplasman hassasiyeti ± 0.5MM
Güç denetleyicisi Bilgisayar, Çince ve İngilizce olarak maksimum güç değerini görüntüler
Atel gereksinimleri İki kavrama plakası, çalışma koşulları altında deformasyon olmadan 2000lb paralel ve düz, atel ve zemin arasındaki dikey durum, atelin kalınlığı ≥15mm, atel, sıkıştırma, açma, yükselme ve alçaltma eylemini ve döngüsünü gerçekleştirebilir döngü
Otomatik durdurma modu üst ve alt sınırları duracak şekilde ayarlama
İletim modu servo motor sıkma kuvvetini kontrol eder ve AC motor kontrolleri yükselir ve düşer
Koruma cihazı kaçak koruma, seyahat limit cihazı
Bir bilgisayara bağlanabilir  
Çalışma gerilimi AC 220V / 50HZ

 

Tasarım Standartları:

 

ASTM D642, ASTM D6055, Amerikan SEARS kurumsal standardı.

 

Güvenlik koruması

 

Aşırı yük koruması, aşırı gerilim koruması ve sınırlı konum koruma cihazı

 

Büyük Ürünlerde Kelepçe Sıkıştırma Test Yöntemi

 

1. Before placing the packaged product between platens, verify that the clamp force using the clamp indicator. 1. Paketlenmiş ürünü plakalar arasına yerleştirmeden önce, kelepçe göstergesini kullanarak kelepçe kuvvetinin doğrulandığından emin olun. The indicator should be placed between the axes of the platen articulation points approximately 1/2 way up the platens. Gösterge, merdanelerin artikülasyon noktalarının eksenleri arasında, merdanelerin yaklaşık 1/2 katı kadar yerleştirilmelidir.

2. Ürün her sıkıştırıldığında, kuvvet uygulanmalıdırd en az 15 saniye süreyle ve 1 dakikayı geçmemelidir.

3. Merdaneler zeminde dururken ve merdanelerin ön kenarı paketin ön tarafı ile aynı hizada olacak şekilde kelepçe kuvvetini numuneye uygulayın. , traktör vb.), kenara mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

4. Ürünü yıkama yönünde toplam 10 kez klempleyin.

5. Apply the clamp force on the packaged product with the platens in a 6×6 inch(15.2x15.2cm) offset position. 5. Merdaneleri 6 × 6 inç (15,2x15,2 cm) ofset konumunda olacak şekilde paketlenmiş ürüne kelepçe kuvveti uygulayın. Both the horizontal and vertical offset dimensions are measured at the front bottom corner of the platen. Hem yatay hem de dikey ofset boyutları, plakanın ön alt köşesinde ölçülür. If the package is too large for the clamp to be positioned 6-inches from the front edge (ie, large refrigerator, tractor etc.), clamp as close to this position as possible. Paket, kelepçenin ön kenardan 6 inç (yani büyük buzdolabı, traktör vb.) Konumlandırılamayacak kadar büyükse, bu konuma mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

1) İstisna numarası

1: for large products with an obvious, visible external skid, offset clamp testing is not conducted if the product does not extend beyond any part of the skid and there is some form of handling graphic or note that indicates to clamp only from the skid. 1: Açık, görünür bir dış kızağı olan büyük ürünler için, ürün kızağın herhangi bir kısmının ötesine uzanmazsa ve sadece kızaktan kelepçelendiğini gösteren bir tür taşıma grafiği veya notu varsa ofset kelepçe testi yapılmaz. If there is no graphic or not indicating this or there is some overhang beyond the skid, then the entire clamp test protocol is conducted. Herhangi bir grafik yoksa veya bunu göstermiyorsa veya kızağın ötesinde bir çıkıntı varsa, tüm kelepçe test protokolü gerçekleştirilir.

2) İstisna numarası

2: Ürün yüksekliği, normal nakliye yönüne yerleştirildiğinde ≤ 12 inç ise, 6 x6 inç ofset testi yapılmaz.

6. Kelepçeyi 6 x 6 inç ofset konumundayken ürünü toplam 10 kez sıkıştırın.

7. Repeat step 5.2.5 except with a 2 x6 inch offset clamp position. 7. 2 x 6 inç ofset kelepçe konumu hariç 5.2.5 adımını tekrarlayın. The 2 x6 inch offset is similar to the 6 x6 inch offset except the platens are oriented such that they are 2-inches from the floor and 6-inches back from the package's front edge. 2 x6 inç ofset, 6 x6 inç ofsete benzer, ancak plakalar yerden 2 inç ve paketin ön kenarından 6 inç geri olacak şekilde yönlendirilir. If the package is too large for the clamps to be positioned 2-inches from the front edge (ie, large refrigerator, tractor etc.), clamp as close to this position as possible. Paket, kelepçelerin ön kenardan 2 inç (yani büyük buzdolabı, traktör vb.) İçin yerleştirilemeyecek kadar büyükse, bu konuma mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.

8. Ürünün, elleçleme grafiklerinde kelepçe kullanımı için kabul edilebilir olduğu belirtilen diğer tüm yanlarında aynı hizada ve ofset kelepçesini tekrarlayın.

Karar standartlarına göre, testte başarısız olan bir öğe varsa, “Test Hatası İşleme Sayfası

 

Küçük Ürünlerde Kelepçe Sıkıştırma Test Yöntemi

Before clamp testing, verify that the clamp for using the clamp force indicator. Kelepçe testinden önce kelepçe kuvveti göstergesini kullanmak için kelepçenin doğru olduğundan emin olun. The indicator should be placed between the axes of the platen articulation points approximately 1/2 way up the platens. Gösterge, merdanelerin artikülasyon noktalarının eksenleri arasında, merdanelerin yaklaşık 1/2 katı kadar yerleştirilmelidir.

Küçük ürünlerin kelepçe sıkıştırma testi sırasında, aşağıda belirtildiği gibi 4 örnek kullanılacaktır.

 

1. Eğer kenetleme testi için (elleçleme grafiklerine dayalı olarak) tek bir numunenin ”24” (61 cm) merdanelerine dik olan taraflar varsa, 4 örnek gösterildiği gibi bir “yan yana” düzenlemeye yerleştirilmelidir incir 1'e (altta 2 örnek ve üstte 2 örnek)
2. Tek bir numunenin merdanelerine dik olan kenarların kelepçe testi için yönlendirildiğinde,> 24 ”(61 cm) ise, 4 örnek Şekil 2'de gösterildiği gibi bir üst-alt yönde yerleştirilmelidir. 4-yüksek, numunelerden herhangi biri merdanelerin üstünden tamamen yukarıdadır, bu örnek sadece bu yönde kenetlenmeden çıkarılabilir (Şekil 3, bu örnekte testten çıkarılan 4. numune kenetlenme testi için hazır olan 3 MHC'yi gösterir)
3 Numuneler her sıkıştırıldığında, kuvvet en az 15 saniye uygulanmalı ve 1 dakikayı geçmemelidir.
4 .Apply the clamp force on the samples with the platens resting on the floor and the samples flush with the front edge of the platens (see fig2). 4. Merdaneler zemine dayanacak şekilde numunelere kelepçe kuvvetini uygulayın ve örnekler merdanelerin ön kenarı ile aynı hizada olacak şekilde uygulayın (bkz. Şek2). If the samples are too large for the clamps to be flush to front edge, clamp as close to the edge as possible. Örnekler kelepçelerin ön kenara hizalanması için çok büyükse, kenara mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.
5. Ürünü, kelepçeleri düz yönde olacak şekilde toplam 10 kez sıkıştırın.
6. Apply the clamp force on the packaged product with the platens in a 2×2 inch offset position(see fig 3). 6. Merdaneleri 2 × 2 inç ofset konumundayken paketlenmiş ürüne kelepçe kuvveti uygulayın (bkz. Şekil 3). Both the horizontal and vertical offset dimensions are measured at the front bottom corner of the platen. Hem yatay hem de dikey ofset boyutları, plakanın ön alt köşesinde ölçülür. If the package is too large for the clamps to be positioned 2-inches from the front edge, clamp as close to this position as possible. Paket, kelepçelerin ön kenardan 2 inç konumlandırılması için çok büyükse, bu konuma mümkün olduğunca yakın kelepçeleyin.
7. Kelepçeler ofset konumundayken ürünü toplam 10 kez sıkıştırın.
8. Repeat the flush and 2x2 inch offset camping on all other sides of the product that are identified in the handling graphics as acceptable for clamp handling. 8. Ürünün, işleme grafiklerinde kelepçe kullanımı için kabul edilebilir olarak tanımlanan diğer tüm taraflarında aynı hizada ve 2x2 inçlik ofset kampı tekrarlayın. Please note, depending on the box geometry, you may use both the side-by-side and top-bottom orientation during clamp testing. Kutu geometrisine bağlı olarak, kelepçe testi sırasında hem yan yana hem de yukarıdan aşağıya yönlendirmeyi kullanabileceğinizi lütfen unutmayın.

 

Daha Ilgili Ürün Buraya Tıklayın

Haida ISTA Serisi Test Cihazı.pdf

 

PLC Kontrol Paketi Test Cihazları, Karton Kelepçe Kuvvet Test Makinası

İletişim bilgileri
Dongguan Haida Equipment Co.,LTD

İlgili kişi: salesmanager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)